ZŁOTY KLUCZ nowa jakość na rynku nieruchomości

Złoty Klucz - butikowe biuro nieruchomości

Złoty Klucz Nieruchomości to butikowe, licencjonowane biuro nieruchomości, które powstało z myślą o wymagających klientach. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. W naszej pracy stawiamy  na sprawdzone działania, marketing zakrojony na szeroką skalę i co najważniejsze- skutecznie ułożoną strategię sprzedaży.

Wypracowany model współpracy z naszymi klientami, to przede wszystkim kompleksowa obsługa transakcji – tak, aby jak najmniej angażować Klienta w proces sprzedaży bądź kupna. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając odpowiednie działania pod potrzeby i cele Naszych Klientów które są dla nas priorytetem.

Nasza firma na rynku nieruchomości jest od 2011 roku i w tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, znajomość rynku oraz wiedzę potrzebną podczas przeprowadzania transakcji, a całość została podparta licencją zawodową PFRN nr 28835, co upewnia przyszłych klientów o tym ze posiadamy kwalifikacje, wiedze i doświadczenie w  zakresie przeprowadzania transakcji na rynku nieruchomości, oraz ze działamy zgodnie z etyką zawodowa jak i wysokimi standardami dla profesji jaka jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości. 

Jeżeli szukasz zaufanej firmy z doświadczeniem i wiedzą na rynku nieruchomości zapraszamy do współpracy! 

tel. 723-453-276