SPRZEDAJ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ Z BIUREM ZŁOTY KLUCZ NIERUCHOMOŚCI

Skuteczna sprzedaż nieruchomości z biurem Złoty Klucz Nieruchomości - krok po kroku jak działamy i co dla Ciebie zrobimy: 

1. Badanie potrzeb

Wiemy, że dla Ciebie ważna jest cena i czas sprzedaży nieruchomości. Zadbamy, byś mógł skoncentrować się na innych aspektach Twojego życia

2. Ustalenie ceny nieruchomości

Wykorzystując zdobytą wiedzę, doświadczenie i dostęp do cen transakcyjnych, pomożemy Ci określić wartość ofertową nieruchomości oraz margines negocjacyjny spodziewanej transakcji.

3. Przygotowanie oferty

Opracowując ofertę skupimy się na mocnych stronach Twojej nieruchomości oraz wyeksponujemy jej walory, tak by stworzyć przewagę konkurencyjną. Dodatkowo określimy profil docelowy nabywcy.

4. Marketing

Opracujemy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową. Wykorzystamy bazę klientów własnych oraz współpracujących z nami agencji.

5. Prezentacje

Przedstawimy Twoją nieruchomość w najlepszym świetle, rzetelnie omówimy wszystkie aspekty z nią związane, odpowiemy na wszystkie postawione pytania, by na koniec zaprosić do złożenia oferty.

6. Negocjacje

Czynnie bierzemy udział w ustaleniu najkorzystniejszych dla Ciebie warunków transakcji – ceny, wyposażenia, terminu przekazania, czy zadatku

7. Przygotowanie dokumentacji

Pomożemy Ci nie tylko przygotować wymagane dokumenty, jak również przebrnąć przez cały proces transakcyjny. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo cennego czasu.

8. Transakcja

Zadbamy, aby finalizacja transakcji przebiegła sprawnie. Na preferencyjnych warunkach współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami.

9. Przekazanie nieruchomości 

Przygotujemy protokół zdawczo-odbiorczy oraz dopilnujemy, aby finalizacja transakcji przebiegła zgodnie z planem.


 POWIERZ SPRZEDAŻ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI PROFESJONALIŚCIE Z BIURA ZŁOTY KLUCZ NIERUCHOMOŚĆI